Мери українських міст змусили уряд зупинити зростання тарифів на тепло

Асоціація міст України (АМУ) підписала з Кабінетом міністрів України меморандум про тарифи на тепло і гарячу воду. Згідно з підписаним документом, вартість послуг тепломереж в поточному опалювальному сезоні не зросте.

Підписання меморандуму стало результатом перемов між представниками місцевого самоврядування і центральної влади. Позиція мерів українських міст була непохитною: люди не в змозі платити більше, зростання тарифів приведе лише до зростання заборгованості і комунального колапсу.

Активну позицію у переговорах зайняв міський голова Запоріжжя Володимир БУРЯК. За його участю 5 лютого в Києві було досягнуто домовленості щодо тимчасового мораторію на збільшення тарифів.

– Минулого тижня перебував у Києві, де разом із міськими головами інших міст підіймав це питання перед прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем, – розповів Володимир БУРЯК. – Результатом цієї зустрічі й стало підписання Меморандуму. Можемо говорити про єднання влади всіх рівнів задля захисту населення від зростання тарифів у цей непростий час.

Остаточний текст меморандуму 9 лютого підписали керівники міністерства розвитку громад та територій, міністерства енергетики НКРЕКП та НАК «Нафтогаз України» з однією сторони і Голова АМУ Віталій Кличко та мери найбільших міст країни з іншої сторони.

Попередня

Запорізькі комунальники краще за всіх впоралися з негодою

Наступна

В Запоріжжі безконтактно сплачувати за проїзд в транспорті стане зручніше
Назад до новин