Мер Запоріжжя Володимир Буряк по ефективності роботи випередив колег з Києва, Львова та Одеси

Згідно з рейтингом порталу «Слово і Діло», за виконаними обіцянками мер Запоріжжя Володимир Буряк входить до ТОП-10 мерів країни.

З 2016 року в місті реалізуються масштабні програми розвитку комунального транспорту, охорони здоров’я, освіти, благоустрою. Зокрема, закуплено понад 130 одиниць нового транспорту, в тому числі 95 великих автобусів. За рахунок мерської програми «Запорізький трамвай» практично повністю оновлений трамвайний парк міста. Запоріжжя купує європейські трамваї і збирає власні. В місті відкрили два важливих нових маршрути: з центру на острів Хортицю і з Бородінського мікрорайону на Бабурку.

В 2015 році понад 1600 дітей чекали своєї черги до дитсадків. За рахунок створення нових груп і реконструкції дитячих садків ця проблема вирішена, зараз в садках є вільні місця.

Ще одна з виконаних обіцянок – реконструкція важливих для міста об’єктів. Так, в місті відремонтовано два шляхопроводи (на пр. Металургів і на Калібровій). На пр. Металургів відремонтована дорога, тротуари, встановлено нове освітлення, побудований затишний сквер. На Калібровій відремонтована дорога, реконструюються трамвайні колії для відновлення трамвайного маршруту №12.

Також в місті реконструйовано Правобережний пляж, кілька скверів, проспект Маяковського. Триває масштабна реконструкція площі Запорізької, яка увійде до єдиної зони відпочинку на лівому та правому берегах Дніпра (до неї також увійде вже відремонтований Правобережний пляж, територія Палацу дитячої та юнацької творчості, парку металургів ім. Сацького, а також парку Енергетиків, де запланована реконструкція).

З нуля побудовано і запущено в роботу термінал аеропорту, відкриваються нові рейси, збільшується пасажиропотік.

Виконано обіцянку придбання і запуску ангіографу в міській лікарні екстреної і швидкої медичної допомоги. Придбано найсучасніше обладнання, в тому числі десятки апаратів ШВЛ, триває будівництво нових приймально-діагностичних відділень в лікарнях міста.

Нагадаємо, Володимир Буряк переміг на виборах в один тур, набравши 60% голосів. Це найкращий результат серед мерів великих міст країни.

Попередня

Запоріжці мають змогу стежити за транспортом на Google Maps

Наступна

Завершено реконструкцію привокзальної площі – однієї з візитівок Запоріжжя
Назад до новин