Комуналка, спорт, гемодіаліз і допомога людям – Володимир Буряк назвав соціальні програми року

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк на сесії Запорізької міськради 24 лютого озвучив основні соціальні програми, які будуть профінансовані в цьому році з бюджету міста.

Володимир Буряк нагадав, що тарифи на тепло і гарячу воду до кінця поточного опалювального сезону в Запоріжжі не збільшаться і будуть рівними для всього житлового фонду. Це питання дуже хвилює жителів кількох десятків багатоквартирних будинків в Запоріжжі, у яких є прямі договори з постачальниками послуг і які платили більше. Міськвиконком закрив це питання, прийнявши рішення про застосування до таких будинків зниженого тарифного коефіцієнта.

Крім того, мер Володимир Буряк виступив з ініціативою розширити діяльність центру підтримки дітей і родин «Затишна домівка» і надавати притулок та підтримку не тільки повнолітнім дітям-сиротам і сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, а й жінкам, які постраждали від домашнього насильства.

Серед інших соціальних ініціатив міського голови Володимира Буряка:

• розширення переліку послуг геріатричного стаціонару (а саме проживання для одиноких людей похилого віку, які потребують не медичної допомоги, а тимчасової опіки);

• продовження фінансування нічного відділення центру реінтеграції бездомних;

• виділення додаткових коштів на обслуговування хворих, які потребують гемодіалізу;

• будівництво на базі футбольного клубу «Металург» (вул. 12 Квітня) спортивного комплексу для ігрових видів спорту.

– Це ті витрати, які не покриває державний бюджет, і ми візьмемо їх на себе, щоб подбати про запоріжців, – заявив Володимир Буряк.

Попередня

В центрі Запоріжжя з’явиться новий мультиспортивний комплекс

Наступна

Площа Запорізька стане візитівкою міста
Назад до новин