Головний стадіон Запоріжжя готують до групового етапу Ліги Європи

Нині триває активна підготовка до визначної футбольної події. Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк провів виїзну нараду на стадіоні «Славутич Арена».

За останні роки стадіон вже зазнав низку позитивних перетворень – тут замінено освітлення, встановлені нові сидіння та пропускні турнікети, оновлене покриття футбольного поля, проведено інтернет, а також встановлено відеоспостереження. Разом з тим, аби відповідати всім вимогам УЄФА та ФІФА, до осіннього старту заплановано виконати  ще низку технічних покращень.

– Запоріжжя вперше за всю історію міста буде приймати груповий етап Ліги Європи. Це дійсно важлива подія, до якої ми активно готуємося. Впевнений, що ця осінь стане визначною не лише в футболі, а й дасть поштовх подальшому розвитку Міжнародного аеропорту «Запоріжжя», місцевому туризму та бізнесу. Запрошую вболівальників із усіх міст України та з-закордону до Запоріжжя відвідати матчі Ліги Європи, – зазначив Володимир Буряк.

Жеребкування відбудеться 2 жовтня, перший матч – 22 жовтня. Серед можливих суперників ФК «Зоря», який з 2014 року базується в Запоріжжі, – «Арсенал», «Тоттенгем», «Наполі», «Вільяреал», «Вольфсбург» тощо.

Попередня

Зібрано перший в цьому році "Запорізький трамвай"

Наступна

Запоріжжя будують люди і для людей
Назад до новин