5-а лікарня м. Запоріжжя отримала нове обладнання від міської влади

Приймально-діагностичне відділення Запорізької лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги отримало від міста нове сучасне обладнання. Відділення наразі знаходиться на етапі створення, воно буде розташоване в двох лікарняних корпусах – хірургічному і травматологічному, для пришвидшення прийому пацієнтів. З ходом робіт ознайомився особисто міський голова Володимир Буряк.

– За кошти місцевого бюджету придбано обладнання на суму 609,7 тис. грн: електрокардіограф, монітор пацієнта, концентратор, ліжка функціональні, каталку, пересувну стійку, аналізатор, шприцевий насос, – розповів Володимир Буряк. – Також нагадаю, що минулого року ми виділили з бюджету міста близько 200 млн грн на боротьбу з пандемією коронавірусу – більша частина цих коштів була спрямована на придбання додаткового обладнання для медзакладів, які лікують хворих на COVID.

Нове приймально-діагностичне відділення – перше місце, куди потрапляє пацієнт, – вже відремонтовано. Придбане міською владою обладнання встановлене. Для завершення проекту потрібне встановлення ангіографів, КТ, МРТ тощо, котрі централізовано закупаються державою. Однак наразі це питання не вирішено на державному рівні. Це не дає можливості в повному обсязі завершити проектні роботи.

Попередня

З Днем Соборності України! З днем єднання українців!

Наступна

Володимир Буряк закликав депутатів не ігнорувати екологію
Назад до новин